Kilka faktów

  • Rok założenia: 2003
  • Lokalizacja: Aleksandria

Produkcja oprogramowania

Zajmuję się pisaniem oporgramowania od lat 90 ubiegłego wieku, co oznacza że trwa to już jakiś czas. Początki mają swoje miejsce w czasie studiów, kiedy to przyłączyłem się do projektu programu obsługi stacji serwisowej Opla w Łodzi. Potem napisałem program dla płacowy dla szkoły podstawowej. Kolejnym samodzielnym zadaniem był program do obsługi kantoru wymiany walut. Program do obsługi lombardu został napisany na zamówienie ale okazało się że można to zaoferować także innym klientom. Potem były inne projekty z zakresu sprzedaży, gospodarki magazynowej, fakturowania i zwrotów, rozliczania sklepu, kasjerów itp.

Nie są mi obce także urządzenia i jestem w stanie je prawidłowo obsłużyć - drukarki, drukarki fiskalne, skanery, czytniki kart, czytniki cen itd.

W swoich projektach korzystam z nabytego doświadczenia oraz zawsze stosuje sprawdzone technologie. Nie unikam jednak podążania wraz z rozwojem całej branży produkcji oprogramowania i sprzętu. Tak aby oferowane produkty miały przed sobą przyszłość.

Nie zostawiam swoich klientów z nabytym oprogramowaniem bez pomocy. Zawsze kiedy jesteś w potrzebie możesz liczyć na wsparcie - zdalne lub osobiste.